Bugün; 20 Eylül 2018, Perşembe
Ömer Lütfi Ersöz'ün yeni kitabı yayımlandı
Tarih : 2016.08.16  11:08:14
Sitemiz yazarlarından Ömer Lütfi Ersöz'ün, Muhammedül Emin Âlemlere Rahmet Hz. Muhammed Sallallahu Aleyhi Ve Sellem Efendimiz’in Hayatı İsimli yeni kitabı yayımlandı. Kitapla ilgili Ersöz'ün basın açıklaması şöyle:

      Muhammedül Emin Âlemlere Rahmet Hz. Muhammed Sallallahu Aleyhi Ve Sellem Efendimiz’in Hayatı İsimli Kitabım Yayımlandı. Öncelikle hayırlara vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim.

 

     Muhammedül Emin Âlemlere Rahmet Hz. Muhammed Sallallahu Aleyhi Ve Sellem Efendimiz’in Hayatı isimli kitabımdan önce, Âyetlerin Işığında Peygamber Kıssaları ve Helâk Olan Kavimler ile Damıtılmış Damlalar isimli eserlerim yayımlanmıştı. Bu eserlerimi, amel defterimin öldükten sonra da kapanmaması, sevaplara nail olmamız inancı ile insanlarımıza faydalı olup, Rabbimizin Rızasını kazanmayı düşünerek değerli okuyucularımıza sunmuş bulunuyorum. 

 

 “ Andolsun ki, Resûlullah, sizin için, Allah'a ve ahiret gününe kavuşmayı umanlar ve Allah'ı çok zikredenler için güzel bir örnektir.” (Ahzâb Sûresi âyet:21)

 

     Âyet-i Kerimede ifade buyrulduğu gibi en güzel örnek  Efendimiz Hz. Muhammed  (s.a.s.)’i, O’nun örnek hayatını özellikle ve öncelikle genç nesillerimize, bütün insanlığa öğretmek için çalışıp, hayatını hayatımıza rehber edinerek,  her türlü kötülüklerden  arınmayı, güzel ahlâk sahibi olarak kurtuluşa eren ameli Salihlerden olmayı istediğim için  bu eserimi yayımlamış bulunuyorum.

 

     Sözler Peygamberimiz (s.a.s.)’ i anmaktan ve övmekten acizdir. Bizler, Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s.)’den bahsederek O’nu övmüş olmuyoruz. O zaten Allah (c.c.) tarafından övülmüştür. Sözlerimize O’nun ismini katarak,  Allah (c.c.)’ın Rızasına ulaşmak istiyoruz. Bu çalışmamızın insanlarımıza faydalı olmasını Allah (c.c.)’ dan niyaz ederim. Fiili ve kavli dualarınızı bekler, sıhhat ve âfiyetler dilerim.

 

     Kitap temini için;

                                   kitapsatissm@gmail.com

 

                                    0 505 410 94 36          

shemale travesti travesti istanbul travesti.marjinalistanbul.com

Bu haber toplam 852 defa okunmuştur
Haberi Paylaş :
KÜLTÜR-SANAT

YAZARLAR
HAVA DURUMU

NAMAZ VAKİTLERİ


EN ÇOK OKUNANLAR
FACEBOOK
ANKET
Yeni Arayüzümüzü Beğendiniz mi ?
Evet
Hayır
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Doğruses - Konya haberleri   |
|
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım ve Yazılım : Genç Online Türkiye'nin En iyi 1 oyunlar1 sitesi