Bugün; 14 Haziran 2024, Cuma
Ömer Lütfi Ersöz'den yeni eserler
Tarih : 2021.08.30  14:26:46
Eğitimci-Yazar Ömer Lütfi ERSÖZ ’ün önceki yıllarda yetişkinlere yönelik yayınlanmış olan eserlerine, yeni yayınlanan beş adet çocuk kitabı da eklenerek eser sayısı onbire yükseldi.

Eğitimci-Yazar Ömer Lütfi ERSÖZ ’ün önceki yıllarda yetişkinlere yönelik yayınlanmış olan bir birinden değerli eserlerine çocuklara yönelik yeni yayınlanan 5 (beş) adet kitapları da eklenmiştir. Böylece eğitimci-Yazar Ömer Lütfi ERSÖZ ’ün  yayınlanmış eser sayısı 11 (on bir)’e çıkmıştır. Bu eserlerinin isimleri;

      Damıtılmış Damlalar, Muhammedül Emin Âlemlere Rahmet Hz. Muhammed Sallallahu Aleyhi ve Sellem Efendimizin Hayatı , Âyetlerin Işığında Peygamber Kıssaları ve Helâk Olan Kavimler, Görünmeyen İki Düşman Biri Nefsin Biri Düşman ile Sünnet Düşmanlığının Sebepleri ile Çocuklara yönelik olarak da Topal Veyis (Veysel),  Güzel Ahlâklı İbrahim, Hayvanlarla Konuşan Süleyman, Sabırlı Nuh’un Buharlı Gemisi, Mağarada Uyuyanlar (Ashab-ı Kehf) ve Güzel Yüzlü Yusuf’tur. Öncelikle  hayırlara vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim.

      Yeni yayınlanan 5 (beş) adet çocuk kitaplarının isimleri;

1-Güzel Yüzlü Yusuf
2-Hayvanlarla Konuşan Süleyman
3-Güzel Ahlâklı İbrahim
4-Sabırlı Nuh’un Buharlı Gemisi
5-Mağarada Uyuyanlar (Ashab-ı Kehf )

Ömer Lütfi Ersöz yayınlanan eserleri ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Bu eserlerimi genç yavrularımıza aktarıp güzel ahlak sahibi çalışkan, gelecekte çok önemli başarılara imza atacak kişiler olarak yetişmesini amaçlamış bulunuyorum.  Ayrıca öldükten sonrası içinde amel defterimin kıyamete kadar açık kalıp sevaplara nail olmayı düşündüğüm için yazmış bulunuyorum.

Kitaplarımı; Kardelen, Çimke Yayın Evlerinden, Kitap Dünyası, Enes Kitap Sarayı Şubelerinden, İnternet üzerinden satış yapan sitelerden, Ayrıca ekteki mail adresi veya telefon ile temin edebilirsiniz. 

     kitapsatissm@gmail.com

     0 505 410 94 36

     Kitaplarımın yayınlanmasında, satın alınıp okunmasında duâ ve desteklerini esirgemeyen okuyucu kardeşlerimizin her birine gönülden şükranlarımı, saygı sevgi ve selamlarımı sunarım."

                                                                                                          

Bu haber toplam 1117 defa okunmuştur
Haberi Paylaş :
KÜLTÜR-SANAT

YAZARLAR
HAVA DURUMU

NAMAZ VAKİTLERİ


EN ÇOK OKUNANLAR
FACEBOOK
ANKET
Yeni Arayüzümüzü Beğendiniz mi ?
Evet
Hayır
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Doğruses - Konya haberleri   |
|
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım ve Yazılım : Genç Online Türkiye'nin En iyi 1 oyunlar1 sitesi