Bugün; 25 Temmuz 2021, Pazar
Altay; Yazarlar Birliği Konya'ya değer katıyor
Tarih : 2020.02.25  13:35:22
Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi Başkanı Ahmet Köseoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.

Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi Başkanı Ahmet Köseoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a nezaket ziyaretinde bulundu. Köseoğlu, 2020 yılı etkinlik takvimi hakkında bilgi verirken Belediye Başkanı Altay TYB’nin faaliyetlerini takdirle takip ettiğini söyledi.

TYB Konya Şubesi Başkanlığına son Genel Kurulda seçilen Ahmet Köseoğlu beraberinde Başkan Vekili Prof. Dr. Ahmet Çaycı ve Başkan yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Akman, Yönetim Kurulu Üyeleri Saffet Yurtsever, Salih Sedat Ersöz, Hüzeyme Yeşim Koçak, Hasan Coşar, Mustafa Güden, Şener İşleyen ve Hasan Bayraktar ile Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret etti.

 ziyaret3

Ziyaret 2

Sözlerine destekleri nedeniyle Başkan Altay’a teşekkür ederek Başlayan Köseoğlu, “Mütevazı ama anlamlı yürüyüşümüzde millî ve manevî değerlerimizi gençliğimize ve halkımıza aktarmaya, Konya kültürüne katkıda bulunmaya bir akademi gibi çalışmaya devam ediyoruz. Yıllık faaliyet takvimi belirleyip, her hafta sonu cumartesi günleri Konya’da önemli bir kültürel etkinliğe imza atıyoruz. Bu anlamda ‘Şehre sözümüz var’ sloganını benimsedik” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Altay da Yıllık takvim belirleyip tatbik edilmesinin önemine işaret etti. Yıllardır kökleşen bu prensibin faaliyetlerin niteliğini artırdığına da vurgu yapan Altay, “Yeni Başkan ve Yönetimi tebrik ediyorum, Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi yıllardır Konya kültürüne değer katan etkinlikler yapıyor. Bu dönem ben de fırsat buldukça programlara katılmaya çalışacağım. Şehre değer katan organizasyonlara emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz ve destekliyoruz”  dedi.

Ziyarette TYB Konya Şube Başkanı Ahmet Köseoğlu TYB yayınlarını, diğer yazarlar da kitaplarını Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a takdim ettiler.

Bu haber toplam 444 defa okunmuştur
Haberi Paylaş :
GÜNCEL

YAZARLAR
HAVA DURUMU

NAMAZ VAKİTLERİ


EN ÇOK OKUNANLAR
FACEBOOK
ANKET
Yeni Arayüzümüzü Beğendiniz mi ?
Evet
Hayır
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Doğruses - Konya haberleri   |
|
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım ve Yazılım : Genç Online Türkiye'nin En iyi 1 oyunlar1 sitesi